- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Cilt BakımıSelülite İyi Gelen Mucizevi Doğal Yağlar

Selülite İyi Gelen Mucizevi Doğal Yağlar

Genel olarak vücutta uyluk ve kalça çevresinde meydana gelen selülitler için birçok yöntemler denenir ve hüsranla sonlanır.

Ne mutlu ki selülitlerden kurtulmak için doğal yağlar bulunur. Bu doğal yağlar ile selülitlere veda edebilmek çok kolay. Sizin için hazırladığımız doğal yağlar serisi ile selülit için etkili olup düzenli kullanımda istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Selülit İçin En Etkili 6 Doğal Yağ

Hızlı kilo alıp verirken ve hamilelik sonrası meydana gelen selülitler için doğal çözümler vardır bu çözüm yöntemlerinden olana yağlar sayesinde selülitlere veda edebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız doğal yağlar selülit için etkili olup düzenli kullanımda istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. İşte selülit için en etkili doğal yağlar….

1- Rezene yağı

rezene yağı

Selülitler için etkili olan doğal yağlardan biri rezene yağıdır. Rezene yağı, kozmetik ürünlerinin içerdiğinde yer alan uçucu yağlardan birisidir. Rezene yağı yaşlanma karşıtı olarak hem selülit hem de yaşlılık belirtilerini en eza indirebilir.

İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde selülit için etkisi görülen rezene yağını her gün düzenli bir şekilde selülitli bölgelere masaj yaparak etkisinden yararlanabilrisiniz.

2- Portakal Yağı

portakal yağı

Selülit için masaj yağı olarak tercih edilen portakal yağı ile selülit görünümüne veda edebilirsiniz. Portakal yağı içerdiği C vitamin ve diğer vitamin mineralleri sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak selülit görünüm en aza indirmeye yardımcı olur.

Her gün düzenli olarak selülitli bölgede yukarıdan aşağıya doğru nazik bir şekilde masaj uygulayarak selülit görünümünü en aza indirebilirsiniz.

3- Hindistancevizi Yağı

hindistancevizi yağı

Mucizevi yağ olarak da bilinen hindistancevizi yağı selülit üzerinde birçok etkisi görülür. Hindistancevizi yağının içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde duş öncesi selülitl bölgelere dairesel hareketler ile masaj uygulayarak kan dolaşımınızı hızlandırır ve tıkanan gözenekleri temizleyerek selülitleri en aza indirebilirsiniz. Daha fazla etkisini görmek için her gün düzenli olarak hindistancevizi yağı kahve ve şekeri karıştırarak selülitli bölgelere peeling uygulaması yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Hindistancevizi Yağı Saça En Etkili 11 Faydası

4-  At Kestanesi Yağı

at kestanesi yağı

Varis düşmanı olarak da bilinen at kestanesi yağ yakımını hızlandırarak selülitlerin giderilmesinde etkisi görülen doğal yağlardan birisidir. At kestanesi içerdiği bileşenler sayesinde selülitli bölgelerde yağ yakımını hızlandırır ve bu sayede selülit görünümünü azaltarak daha pürüssüz bir vücut görüntüsü medyana getirir. her gün düzenli olarak at kestanesi yağı ile masaj yaparak selülit üzerindeki etkisini görebilirsiniz.

5- Greyfurt Yağı

greyfurt yağı

Greyfurt meyvesinden elde dilen yağ selülit başta olmak üzere cilt sorunlarını en aza indirmede yardımcı oluyor. Kozmetik ürünlerinin içerdiğinde yer alan greyfurt yağı içerdiği C vitamini ve antioksidanlar sayesinde cildi dış etkenlere karşı koruyarak ve kan dolaşımını hızlandırarak selülit oluşumunu da engeller. Diğer selülite iyi gele doğal yağlar ile karıştırarak selülitli bölgelere masaj yapabilirsiniz.

6- Kayısı Çekirdeği Yağı

kayısı çekirdeği yağı

Selülite iyi gelen yağların arasında yerini alan kayısı çekirdeği yağı ile selülilere doğal tedavi uygulayabilirsiniz. Kayısı çekirdeği yağı, selülitin ilerlemesini durmada etkisi görülürken selülit görünümü de en aza indirmeye yardımcı oluyor. Bunun için ister tek halde ister hindistancevizi yağı ve portakal yağı ile karıştırarak selülitli bölgelere yumuşak hareketler ile masaj yapabilirsiniz. Bu sayede selülit görünümünü en aza indirmek mümkündür.

Bonus: Homm Life Guarana Jel

homm life guarana jel ile sleülit görünümüne son verebilirsiniz. Homm life guarana jelin içeriğinde yer alan at kestanesi özü, portakal yağı, kayısı çekirdeği yağı gibi selülitlerde etkili doğal yağlar bulunur.

Bu sayede Selülit tedavilerinde termal etki ile çalışarak yağ yakımına yardımcı olur. Siz de selülit görünümüne son vermek için homm life guarana jeli tercih edebilirsiniz.

homm life guarana jel
SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunlara da Göz At

Son Yazılarımız

More article