- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Saç ProblemleriBit Önleyici Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi

Bit Önleyici Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi

Homm Life lavanta yağlı saç spreyi içerisinde bulunan Quassia amara wood extract, Lavandula angustifolia (Lavander) ve lavanta yağı sayesinde okul çağındaki çocukların bit kapmasına engel olur.

Bit, insanların saç derisinde yaşar ve kan emerek beslenir. Genellikle okul gibi çok fazla küçük çocuğun bir arada olduğu ortamlarda yayılan bit, özellikle ilkokul çağındaki çocukların ve bu çocukların velilerinin korkulu rüyasıdır.

Bitlenme kaşıntı ve psikolojik etkilenme dışında ciddi bir sağlık sorununa neden olmaz. Ancak yine de bitlenmemek hem çocuk hem de çevre sağlığı açısından en iyisidir.

Lavanta Yağlı Saç Spreyi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Homm Life lavanta yağlı saç spreyi
Ürünü incelemek için tıklayın

Homm lavanta yağlı saç spreyi okul çağındaki çocukların bit kapmamasını sağlar. Bu yaştaki çocukların bit kapması oldukça yüksek bir olasılıktır. Çünkü küçük çocuklar, birbirleriyle sürekli etkileşim halindedir ve hijyen kurallarına yeteri kadar dikkat edememektedir.

Bit ciddi sağlık sorunlarına neden olmasa da çocuk psikolojisi açısından oldukça olumsuz bir durumdur. Çocuk arkadaşları tarafından dışlanabileceğinden ve çeşitli kötü sözlere maruz bırakılabileceğinden dolayı velilerin, bit sorununa karşı sürekli tedbirli olmaları önerilir.

Bir sınıf içerisinde çok sayıda çocuğun bir arada eğitim gördüğünü düşünürsek tek 1 kişinin dahi bit kapmasının tüm sınıf hatta tüm okulu etkileyecek bir sorun olduğu çıkarımına varmak pekte zor olmayacaktır.

Bitki özlerinden elde edilen ve saçta koruyucu bir tabaka oluşturarak bit kapma riskini önemli ölçüde azaltan Homm lavanta yağlı saç spreyi, okul dönemindeki çocuklarınızın güven içinde kalmalarını sağlar.

Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyinin günde 1 kez kuru saça uygulanması gerekir. Ürün saçtan 20-30 cm uzak tutularak 1-2 kere saça doğru püskürtülmelidir.

İçeriğinde Ne Var?

Tamamen bitki özlerinden elde edilen, saç ve saç derisine zarar vermeyen aksine koruma altına alan Homm lavanta yağlı saç spreyi içerisinde Quassia amara wood extract, Lavandula angustifolia (Lavander) ve lavanta yağı bulunur. Ürün içerisinde bulunan bileşenler hem kafa derisinde koruyucu bir tabaka oluşmasını sağlar hem de çocukları kötü kokuya maruz bırakmadan bit problemine karşı korur.

Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi Kullananlar

Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi Kullananlar

Ürün değerlendirmesi yaparken kullanıcı yorumlarına değinmek önemlidir. Homm lavanta yağlı saç spreyi hakkında yaptığımız değerlendirmede de buna yer veriyoruz. Kadınlar kulübü, sosyal medya siteleri ve Homm life ürünlerinin satıldığı diğer yerleri incelediğimizde Homm lavanta yağlı saç spreyi kullananlar, üründen bir hayli memnun kaldıklarını belirtmektedir. İşte gözümüze çarpan bazı yorumlar…

S.Ç: Kızımın okulunda bit salgını olduğunu duyunca ürünü satın aldık ve kullanmaya başladık. Kızımda okuldaki bitlenme süreci bitene kadar bit çıkmadı ve bu durumda ürünün önemli katkısının olduğunu düşünüyorum.

Y.T: Kızımın uzun ve gür saçları var ve bundan dolayı bitlenirse psikolojik açıdan oldukça olumsuz etkileneceğini biliyordum. Okullarında ve hatta sınıflarında bit salgını başlamıştı ve bu sebepten ötürü önlem alabileceğim bir ürün aramaya başladım. Homm Life markasının bitkisel içerikli ürünler ürettiğini bildiğimden dolayı Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyine bir şans verdim ve üründen oldukça memnun kaldım.

Neden Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi?

Neden Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi?

Homm Life Lavanta Yağlı Saç Spreyi özellikle çocukların bir arada bulunduğu ortamlarda hızlıca yayılabilen bitlere karşı kişinin korunmasını sağlar. Saç derisi üzerinde oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde bitlerin saç derisine yapışmasını engeller.

Spreyin çocuğun bulunduğu ortamda bit salgını tamamen bitene kadar her gün düzenli şekilde kullanılması gerekir. Bu süreçte tabii ki kişisel bakıma da ekstra önem verilmeli ve düzenli olarak çocuğun kafa derisi kontrol edilmelidir.

Siz de çocuğunuz için kötü kokmayan bir bit spreyi arıyorsanız Homm Life Lavanta Yağlı Sprey tam olarak aradığınız ürün olabilir. Ürüne bir şans vererek bitlerden koruma etkisini birebir tecrübe edebilirsiniz.

Yukarıda ürün hakkında verdiğimiz bilgiler ve kullanıcı deneyimini incelediğiniz Homm lavanta yağlı saç spreyi çocuklarınızı okula gönderirken daha güvenilir kalmalarını sağlamanıza yardımcı olacak bir üründür. Herhangi bir yan etkiye neden olmayan, saç ve saç derisinde koruyucu bir tabaka oluşturan ürün, çocuklarınızı rahatsız etmeyecek içeriklere sahiptir. Bu da hem kullanımının rahat olmasını hem de çocukların reddetmelerini engelleyen en büyük özelliğidir.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Homm Life Chitosan Aloe Vera SerumHomm Life Hair Cocktail Serum
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunlara da Göz At

Son Yazılarımız

More article