- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Saç BakımıHomm Life Kolajen Saç Kremi İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Homm Life Kolajen Saç Kremi İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Homm Life Kolajen Saç Kremi yalnızca banyo esnasında saçınızın yumuşamasını ve kolay taranmasını sağlamaz. Aynı zamanda saçlarınızın güçlenmesini ve saç derinizin nem dengesinin korunmasını sağlar.

Homm Life Kolajen Saç Kremi İçeriği

Homm life kolajen saç kremi
Ürünü incelemek için tıklayın

Homm Life Kolajen Saç Kremi içerisinde shea butter adıyla da bilinen karite yağı, ısırgan özü, buğday yağı ve kolajen bulunur. İçerisinde bulunan maddeler saç sağlığının korunmasını ve yıpranmaların onarılmasını sağlar. Karite yağı saçların kökten uca nemlendirilmesini sağlarken kolajen saç derisini besler ve saçın zaman içerisinde kaybettiği sıkılığı kazanmasını sağlar.

Homm Life Kolajen Saç Kremi banyo esnasında kullanılır. Saçınızı şampuanla yıkadıktan sonra saçlarınıza kremi sürebilir ve 1-2 dakika boyunca saçınızda beklettikten sonra durulayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Homm Life Kolajen Saç Kremi kullanan kişilerin çoğu, memnun kalmakta ve ürünü tekrardan satın almak istediklerini dile getirmektedir. Kolajen içeriği sayesinde daha canlı ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlayacak bu saç kremi hakkında hazırladığımız inceleme yazısını okuyabilir ve saçlarınız için en doğru seçim olduğundan bir kez daha emin olabilirsiniz. İşte bazı kullanıcıların yorumları.

OB: Kısa süre önce kullanmaya başladım, saç derisi problemim vardı şimdilik iyiye doğru gidiyor. Ürünü bitirdikten sonra yeniden değerlendiririm.

LO: Arkadaşımın önerisi üzerine aldım, gerçekten mükemmel sonuçlar sunan bir krem. Daha önce kullandıklarıma benzemiyor.

Kolajen Saç Kremi Nedir?

Kolajenin cilt ve saç sağlığının korunması açısından önemi saymakla bitmez. Kolajen vücutta en fazla bulunan proteindir ve hem saçların güçlenmesini hem de ciltteki yaşlanma belirtilerinin azalmasını sağlar. Kolajen saç kremi ise saç sorunlarının çözümlenmesinde etkili bir üründür. Homm Life’ın özel olarak tasarladığı, tamamen bitki özlü kremi ile saç bakımında beklediğinizden çok daha etkili sonuçlar görebilirsiniz.

Buğday Yağının Saç Sağlığı Açısından Önemi

Buğday yağının saça faydaları

Buğday yağı, saç sağlığının korunmasını ve saçlardaki yıpranmaların onarılmasını sağlayan değerli bir yağdır. Linoleik asit bakımından oldukça zengindir ve bu sayede saçı kökten uca besler. Buğday yağının saç sağlığı açısından faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Kuru ve yıpranmış saçların onarılmasını sağlar.
 2. Saç derisini nemlendirir ve saçın nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.
 3. Saç köklerini güçlendirir.
 4. Elektriklenmeleri engeller.
 5. Isı ve boya gibi işlemlere maruz kalmış saçların onarılmasına yardımcı olur.
 6. Saçlarda kırık oluşmasını engeller.
 7. Buğday yağının içerisinde bulunan keratin, saç ve saç derisinin sağlıklı olması açısından oldukça gerekli ve önemlidir. Saçların güçlenmesini sağlayan keratin, daha sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
 8. Buğday yağı kuru ve kıvırcık saçların hem daha kolay taranmasına hem de daha kolay şekil almasına yardımcı olur.
 9. Saç renginin korunmasını sağlar.
 10. Diğer yağlara kıyasen çok daha hafif ve yağsızdır. Bundan dolayı saçların kolayca taranmasını sağlar ve saçta ağırlık oluşturmaz.
 11. Buğday yağı saçların normalden daha hızlı uzamasını sağlar.
 12. Saç tellerini pürüzsüzleştirir, kırık oluşumunu engeller ve saçların daha dayanıklı olmasını sağlar.
 13. İçerisinde bol miktarda B1, B2, B3 ve B6 bulunması nedeniyle hem saç köklerini besler hem de yeni saç çıkmasını sağlar.
 14. Saç dökülmesinin önemli ölçüde azalmasını sağlar.
 15. Buğday yağı oldukça güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Bu özelliği sayesinde saçların koparak dökülmesine engel olur.
 16. Kuru saçlar, kırık oluşumuna zemin hazırlar. Saçın nem dengesinin korunmasını sağlayan, saç derisindeki yağ üretimidir. Saçlar uzadıkça kafa derisinde üretilen yağ uçlara ulaşamaz ve kırıklar artar. Sağlıklı yağ asitleri bakımından oldukça zengin olan buğday yağı, saç uçlarını nemlendirir ve kuruluğun neden olduğu sorunları ortadan kaldırır.

İlginizi Çekebilir: Homm Life Kolajen Şampuan

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunlara da Göz At

Son Yazılarımız

More article